Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Залізну дорогу закатали у асфальт

Залізну дорогу закатали у асфальт

Ми вже розповідали про те, що в Мелітополі підрядник, який виконує роботи з реконструкції дорожнього полотна на вулиці Ломоносова, вирішив самовільно або за згодою місцевої влади демонтувати залізничні колії, що обслуговують декілька підприємств міста. Між тим, ці об’єкти знаходяться на балансі Укрзалізниці, яка згоду на нищення своєї інфраструктури аж ніяк не давала. Після того, як на місце події були викликані поліцейські, демонтаж рейок вдалося зупинити. Але підрядник згодом все одно зробив так, щоб залізничні колії виявилися непридатними для ви користування

 

У Мелітополі триває реконструкція асфальтного покриття вулиці Ломоносова, яку виконує підрядник «АБЗ-Промбуд». На минулому тижні співробітники цього підприємства під час ремонту дорожнього полотна почали незаконно різати на шматки дві залізничні колії, що перетинають проїзну частину вулиці і обслуговують такі великі підприємства, як силікатний завод та мелітопольський елеватор. Комунальників схопили на гарячому, коли вони різали металеві рейки.

Трохи згодом на виклик приїхали поліцейські, які і задокументували порушення. Представники підрядної фірми вимушені були відмовитися від своєї ідеї з демонтажу залізничних колій. І зробили інакше. Вони просто закатали у асфальт металеві рейки. Таким чином користуватися ними зараз не можна. Тобто формально майно Укрзалізниці залишилося на місці, але воно не буде виконувати свою функцію – перевозити на підприємства вантаж потягами по коліях не можливо. У той же час, звичайно, автомобілістам стало зручніше проїжджати цю ділянку вулиці Ломоносова.