Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Тепломережі біля Кіровського ринку тріщать по швах

Тепломережі біля Кіровського ринку тріщать по швах

З сьогоднішнього дня комунальники приступили до робіт з відновлення аварійної ділянки теплотраси в районі Кіровського ринку на вулиці Героїв України. Щоб дістатися до мереж, що вийшли з ладу, бригада демонтувала залізобетонні плити, якими укладений в'їзд до нових ринкових рядів

 

Не менше тижня городянам, що мешкають в районі Кіровського ринку, доведеться терпіти незручності через ремонтні роботи на ділянці теплотраси. Від середи, 11 вересня, комунальники приступили до демонтажу плит над проблемною ділянкою теплотраси, під якими ще навесні в ході гідравлічних випробувань тепломереж, була виявлена теча. Ділянку, де тривають ремонтні роботи, комунальники позначили лише біло-червоними стрічками, а ось жодних застережуючих знаків для автомобілістів не поставили. Тим водіям, які під'їжджали до місця ведення робіт, доводилося розвертатися і шукати об’їзді шляхи. Також з незручностями довелося зіткнутися відвідувачам ринку.

За інформацією директора ТОВ «Тепло-Мелітополь» Олени Ялсукової, протікання труби було виявлено іще навесні, але ремонтні роботи довелося перенести на початок осені через те, що нову трубу через тривалу тендерну процедуру підприємство отримало лише в липні. Комунальники спочатку провели планові роботи на 3-х великих об'єктах, аж ось зараз черга дійшла до вулиці Героїв України. Закінчити перекладання труби планують протягом одного-двох тижнів. Про об'єми робіт і розміри пошкодженої ділянки теплотраси, яка потребує заміни, поки що невідомо. Для того, щоб їх визначити, необхідно спочатку дістатися до мереж.