Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Перемоги мелітопольських боксерів на чемпіонаті області

Перемоги мелітопольських боксерів на чемпіонаті області

Мелітопольські спортсмени продемонстрували відмінні результати на першості Запорізької області серед юніорів – спортсменів у віці 15-16 років. У змаганнях, що проходили в Запоріжжі з 12-го по 15-е вересня, медалі розігрували найсильніші боксери області, серед яких були й вихованці мелітопольської ДЮСШ №1. Ці змагання були відбірковими на чемпіонат України, що проходитиме в Одесі з 7-го жовтня, тому мелітопольцям довелося прикласти чимало зусиль, щоб отримати путівки на чемпіонат країни

За підсумками поєдинків чемпіонами Запорізької області стали Олександр Лі, Максим Каширін, Олександр Мохнатко, Айдер Абдураїмов і Олександр Зеленський.

Срібним призером став Ярослав Целіков, а Микола Глаченко, Денис Мащев і Ігор Рассоха здобули бронзові медалі. До змагань хлопців підготували Сергій Онищенко, Михайло Сербаєв, Артур Воронцов, Станіслав Поспєлов і Руслан Закержаєв.