Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Гандболісти з Мелітополя здобули Кубок міста

Гандболісти з Мелітополя здобули Кубок міста

Підведені підсумки 7-го відкритого Кубку Мелітополя з гандболу серед юнаків 2008-2009-го років народження, що проходив з 20-го по 22-е вересня на базі ДЮСШ №3 і був присвячений Дню міста. Медалі впродовж 3-х днів виборювали 7 найсильніших команд з різних міст України. Три з них були з Мелітополя (тренери Александр Стеценко та Руслан Ібрагімов) і чотири з інших міст

 

За підсумками зіграних поєдинків чемпіонами і володарями Кубку Мелітополя стали гравці команди «Мелітополь-1». Спортсмени команди «Портовик» з Южного Одеської області стали другими, гандболісти з Тернівки Дніпропетровської області третіми, мелітопольські гандболісти з команди «Мелітополь-2» зайняли 5-е місце, а наймолодші з команди «Мелітополь-3» - хлопці 2009-го року народження зайняли 7-е місце.

Кращими гравцями турніру судді визначили мелітопольських спортсменів Володимира Іванова, Олександра Костенка і Захара Акімова. 25-го вересня гандболісти 2004-го року народження планують взяти участь в трьох міжнародних турнірах – двох в Грузії і одному у Вірменії.