Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Белуга» незаконно побудована?

«Белуга» незаконно побудована?

Бізнесом тимчасово головного у Мелітополі секретаря міськради Романа Романова зацікавились спывробытники Державного бюро розслідувань. Йдеться про люксовий готель Белуга у Кирилівці, де полюбляє відпочивати так звана еліта нашого міста. Слідчі ДБР підозрюють, що земля на узбережжі Азовського моря була передана під цю забудову незаконно

 

Державне бюро розслідувань проводить досудове розслідування за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Як повідомляють Факти Запоріжжя, досудове розслідування проводиться щодо голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака. З матеріалів справи вбачається, що посадові особи облради, зловживаючи своїм службовим становищем, в порушення вимог земельного та водного законодавства, передали під забудову земельні ділянки в прибережній захисній смузі на узбережжі Азовського моря.

Йдеться про виділення родині Романових земельної ділянки за адресою смт Кирилівка, вулиця Коса Пересип, 48. Там  знаходиться готель преміум-класу Beluga, який почав працювати в поточному році. Вартість за номери - від 3400 до 7400 гривень на добу.

З вересня поточного року Роман Романов, у зв'язку з обранням Сергія Мінько народним депутатом України, виконує обов'язки мера Мелітополя, а його батько Віктор Романов є депутатом Запорізької обласної ради від об'єднання «Самопоміч».

Раніше ЗМІ повідомляли, що за підсумками 2018 р депутат Мелітопольської міськради Роман Романов і його батько депутат облради Віктор Романов очолили рейтинг найбагатших представників місцевої влади в Запорізькій області. У 2018 році Романов-молодший задекларував сукупний дохід в сумі 3,5 мільйона гривень.