Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ На які гроші виживати: в Україні дорожчають продукти харчування

На які гроші виживати: в Україні дорожчають продукти харчування

Ціни на продукти харчування в Україні зростають з кожним днем. Все більше сімей, а особливо пенсіонерів, відмовляють собі в м'ясних і молочних продуктах. У сімейних бюджетах немає статті витрат на свіжі фрукти. За словами людей, часто їм доводиться стежити за знижками і віддавати перевагу товарам нижчої якості. Причина - низькі зарплати і пенсії, і високі ціни на продукти харчування

 

За останні кілька років рівень життя українців різко впав. Зарплати і пенсії в нашій країні найнижчі, в порівнянні з іншими державами Європи. Доходів людей вистачає тільки на харчування, і то не завжди. Про покупку техніки, відпочинку та поїздок за кордон мови навіть не йде. Пенсіонери і зовсім ледве зводять кінці з кінцями. Ми провели опитування серед мелітопольців. За їхніми словами, їм доводиться економити на продуктах харчування, порівнювати ціни, шукати де дешевше, стежити за знижками.

Мелітопольці сподіваються, що найближчим часом в економіці країни настануть поліпшення. Якщо вже зараз у людей не вистачає грошей на їжу, що вже говорити про початок опалювального сезону, який не за горами. Тоді після оплати комунальних послуг, точно доведеться покласти зуби на полицю.