Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Чи хвилює Мінько мир?

Чи хвилює Мінько мир?

1-го жовтня на зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську Україна підписала документ, який передбачає реалізацію "формули Штайнмайера". Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що Україна погодилася імплементувати в українське законодавство "формулу Штайнмайера". Тепер парламент повинен проголосувати за нову редакцію закону про особливий статус Донбасу і дозволити проведення на цих територіях місцевих виборів. Більшість українців упевнені, що це перший крок на шляху врегулювання конфлікту на Донбасі. А ось новоспечений народний депутат від Мелітополя і Мелітопольського району Сергій Мінько у Верховній Раді показав свою байдужість і некомпетентність

 

«Формулу Штайнмайера» вже третій день обговорюють українці. Більшість з них упевнені, що це перший крок на шляху врегулювання  миру на Донбасі.

 Для того, щоб розуміти суть «Формули Штайнмайера» і Мінських домовленостей, не треба бути ані політиком, ані військовим.  Однак, все це не про новоспеченого народного депутат від Мелітопольського округу. Сергій Мінько замість того, щоб підтримати ініціативи президента щодо налагодження миру на  Донбасу і припинення там вогню, показав свою повну некомпітентность в цьому важливому, як для політика, питанні і намагався уникнути відповіді. Що з цього вийшло, дивіться.

На відміну від колишнього мера Мелітополя,  народний депутат 7-8 скликань Євген Балицький завжди приділяв велику увагу темі миру і врегулювання дипломатичним шляхом військового конфлікту на сході України. Він багато разів говорив про це на зустрічах з виборцями, з трибуни парламенту, а також в ході численних дискусій на різних українських каналах, усвідомлюючи важливість цього питання для нашої країни в цілому.