Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Відлуння нерозказаних історій»: у Мелітополі пройшов конкурс читців поезії

«Відлуння нерозказаних історій»: у Мелітополі пройшов конкурс читців поезії

Минулої суботи, п'ятого жовтня, у Мелітополі пройшов конкурс читців поезії. Центральна міська бібліотека імені Лермонтова зібрала десятки любителів поетичного слова на святі під назвою «Відлуння нерозказаних історій»

 

Читальна зала Центральної міської бібліотеки імені Лермонтова є затишним місцем проведення різних міських заходів. Конкурс читців поезії «Відлуння нерозказаних історій», який пройшов п'ятого жовтня, був присвячений Дню міста. До цієї дати в бібліотеці завжди проходять поетичні свята. Цьогоріч бажаючих продемонструвати свій талант декламувати вірші було дуже багато. Учасники змагалися в чотирьох вікових категоріях: «Діти» - від чотирьох до дев'яти років, читці - від десяти до чотирнадцяти років, «Юнацтво» - від п'ятнадцяти до двадцяти років, і старша категорія - «дорослі» - від двадцяти одного року і старше.

 Оцінювало виступи учасників компетентне журі, а саме голова журі - директор Централізованої бібліотечної системи Мелітополя Інна Єфименко, директор ПК залізничників Анастасія Гарбар, мелітопольський бард Сергій Рябінін, філолог Марина Саклакова, член літоб'єднання імені Павла Ловецького Наталія Ясінська. Члени журі звертали особливу увагу на вміння учасників володіти ораторським мистецтвом, донесення до глядачів проблематики віршів і артистизм виступаючих.

 За підсумками конкурсу в кожній віковій категорії були визначені переможці. У цьому році призові місця розділили між собою відразу кілька талантів, що говорить про високий рівень підготовки конкурсантів. У цей день ніхто не пішов додому без призів. Всі учасники поетичного свята були нагороджені подарунками від численних спонсорів, а переможці - почесними грамотами. Конкурс читців вкотре  підтвердив, що Мелітополь є містом талантів і цінителів поетичного слова.