Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ На автомобіль гроші у бюджеті є!

На автомобіль гроші у бюджеті є!

Ми вже повідомляли про те, що у Мелітополі люди, що доглядають своїх немічних родичів і не мають можливості через це працювати, отримують мізерну компенсацію – по 211 гривень щомісяця. Минулого тижня місцева влада запланувала додатково виділити цілих 140 тисяч гривень на виплати цій категорії городян, кількість яких збільшилася. І паралельно з цим стає відомо, що одне з комунальних підприємств міста хоче придбати за півмільйона бюджетних грошей легковий автомобіль, що буде возити декількох керівників з одного місця в інше. Тож про кого більше піклуються можновладці – питання риторичне

 

КП "Комунальна власність" Мелітопольської міськраді має намір укласти договір з ТОВ "Авто-плаза" на поставку автомобіля вартістю 469 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель "Прозоро".

Фірма має до кінця року поставити автомобіль Toyota Corolla білого кольору у КОМПЛЕКТАЦІЇ City (це базова версія) з бензиновим 4-ціліндровім двигун та 6-ступеневою механічною коробкою передач.

Єдиним конкурентом ТОВ "Авто-плаза" на тендері Було ТОВ "Схід автомир" з дешевшою на 7 тис. грн пропозіцією. Впродовж аукціону учасники НЕ знижували вартості своїх пропозицій.

Дешевша пропозиція ТОВ «Схід автомир» була відхилена через невідповідність тендерної документації вимогам замовника. Запорізьке «Схід автомир» та херсонське «Авто-плаза» є офіційними дилерами Тойота в Україні.