Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі лунали «Степові мотиви»

У Мелітополі лунали «Степові мотиви»

У Мелітополі стартувала театральна осінь. Цього тижня на головній сцені міста в ПК імені Шевченка йде вистава «Степові мотиви». У театральній постановці задіяні відразу кілька театральних і хореографічних колективів. На прем'єрі вистави побувала Олеся Грусньова

 

Мелітополь по праву вважається театральним містом. У нас працюють кілька театральних колективів і студій. Цієї осені на суд глядачів представлена вистава «Степові мотиви» за мотивами поеми Тараса Шевченка «Відьма». У постановці взяли участь актори народного театру драми та комедії «Время», народного театру-студії «Колесо»  та «Карман», яскраві танцювальні композиції підготували вихованці народного театру танцю «Золушка».

Під час вистави на сцену виходили як юні таланти, так і досвідчені актори. Перед початком виступу вони поділилися з нами своїми емоціями, які зазнали, уживаючись в ролі.

 Восьмого жовтня виставу  «Степові мотиви» прийшли подивитися сотні мелітопольських школярів, учнів п'ятих класів. Красиві декорації, цікаві костюми, народна музика і майстерна гра акторів не залишила нікого байдужими. Судячи з оплесків, постановка глядачам дуже сподобалася. Діти поринули в минуле, познайомилися з традиціями і культурою народів приазовського степу.