Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Нововведення при призначенні субсидій

Нововведення при призначенні субсидій

З настанням опалювального сезону стає найбільш актуальним питання призначення субсидій. Відомо, що з кожним роком одержувачів цієї допомоги від держави стає все менше, ускладнюються умови для її отримання. Перед початком опалювального сезону в управлінні соцзахисту населення розповіли про призначення субсидій та всі нововведення, які торкнулися одержувачів державної допомоги

 

Основні зміни в призначенні субсидій полягають у тому, що відтепер для одержувачів цієї допомоги від держави буде фіксований опалювальний сезон, також знизилися нормативи для тих, хто опалює житло газом. Тепер субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, газу та електроенергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення в опалювальний сезон розраховується з шістнадцятого жовтня по п'ятнадцяте квітня включно. Раніше цей період брали до уваги тільки для домогосподарств, які використовували природний газ або електроенергію для індивідуального опалення, іншим дати початку і закінчення опалювального сезону встановлювали органи місцевого самоврядування.  До того ж відтепер ті, хто опалює свої будинки і квартири газом, повинні будуть або спалювати менше, або платити більше. Кабмін ще в травні знизив норматив на витрату блакитного палива. Правда, вступить в силу ця зміна тільки з наступаючим опалювальним сезоном. Якщо раніше на опалення кожного квадратного метра площі держава компенсувала 4,5 кубометра газу, то тепер буде компенсувати лише 4 куба. За словами мелітопольців, вони з жахом чекають початок опалювального сезону, одержувачів субсидій все менше, де брати гроші на оплату комунальних послуг вони не знають.

Варто додати, що для призначення субсидій в літній період враховуються доходи третього-четвертого кварталів, а для зимової - першого і другого кварталів поточного року.