Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Турніри з дартсу виявили переможців

Турніри з дартсу виявили переможців

5-го жовтня в ДЮСШ №1 пройшла першість Мелітополя з дартсу та турнір «Мелітополь оупен майстерс». У турнірах «А» і «Б» брали участь 12 мешканців міста і 30 титулованих спортсменів з Запоріжжя, Енергодара і Дніпра. Серед них були 4 майстра спорту України, а також кандидати в майстри, чемпіони та призери першості України й міжнародних турнірів різного рівня

Призові місця розподілилися таким чином. Переможцем турніру «А» в рамках першості міста став співорганізатор змагань, мелітополець Сергій Аверін. Срібло здобув Богдан Аверін, а бронзу розподілили Андрій Андреєв і Дмитро Ромалійський.

За підсумками турніру «Мелітополь оупен майстерс» золото здобув майстер спорту і чемпіон України з Енергодару Ілля Пекарук. Призер першості України і майстер спорту з Енергодару Андрій Лагутін став срібним призером змагань, а кандидат в майстри спорту з Дніпра Артем Проценко отримав бронзову медаль. Серед спортсменів з інвалідністю найкращий результат продемонстрував мелітополець Євген Шепель.