Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Листя на звалище і в компостні ями

Листя на звалище і в компостні ями

Мелітопольські комунальники збирають та вивозять опале листя. Різке зниження температури додало їм клопоту. Одна бригада КП «Чистота» щодня працює на мікрорайоні, а інша вивозить листя з центральної частини міста. Масового листопаду в Мелітополі ще не було, тому поки що опале листя вивозиться невеликими партіями

 

Озброївшись граблями та лопатами і іншим нехитрим інвентарем, бригади комунального підприємства «Чистота» активно включилися в роботу. За словами начальника виробничої ділянки КП Раїси Князєвої, прибирання першого опалого листя розпочалося ще у вересні, але через перепади температури воно продовжує опадати. Зараз його накопичилося дуже багато. 

За один робочий день комунальники завантажують листям по шість-сім причепів. Брудне листя, яке забирається з проїжджої частини, вирушає на звалище, а відсортоване транспортується в компостні ями.

На сміттєзвалище листя транспортувати недешево, тому його частину комунальники складають у відвал, адже вже давно доведено, що саме опале листя, яке перегниває у компостних ямах, може стати відмінним добривом. З деяких дерев листя повністю ще не обсипалося, але і без цього роботи у комунальників вистачає. Якщо з погодою повезе, очистити місто від листя вони планують впродовж  2-3-х тижнів.