Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Жіноча «Скала» стала володарем Кубку Всеукраїнської флорбольної ліги

Жіноча «Скала» стала володарем Кубку Всеукраїнської флорбольної ліги

28-го і 29-го вересня у місті Південний Одеської області відбувся розіграш Кубку Всеукраїнської флорбольної ліги. Мелітополь на цьому турнірі представляли одразу три колективи флорбольного клубу «Скала» - найближчий резерв чоловічої команди «СКАЛА-2», дублери жіночої команди «СКАЛА-ТДАТУ» і головна жіноча команда клубу, багатократні чемпіонки України – «SKALA GIRLS». Чоловіча команда «СКАЛА-2» провела на турнірі п'ять матчів і перемогла в трьох з них, здолавши ФБК «Запоріжжя» (5-4), миколаївський «Кристал» (4-1) і столичних «Хаски» 8-0

А ось в матчі з сумськими «Воронами» (2-4) і господарями турніру - ФБК «Південним» (2-7) мелітопольські дублери зазнали поразок. Як підсумок, четверте місце на Кубку ВФЛ може вважатися цілком гідним результатом для молодшої команди мелітопольської «Скелі».

Жіноча команда «СКАЛА-ТГАТУ», що складається переважно з кандидатів на попадання в головну жіночу команду клубу, провели турнір на високому рівні, обігравши своїх суперниць з Молочанска (5-2) і Дніпропетровська (3-0), що і дозволило нашим дівчатам завоювати бронзові медалі Кубку. Головними ж героїнями турнірного уікенду стала перша команда «Скали», яка пройшовши турнір з 100% результатом і отримавши чотири перемоги з чотирьох можливих, заслужено відсвяткувала перемогу в престижному турнірі.