Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ З Мирненською ОТГ хоче об’єднатися Астраханівська сільрада

З Мирненською ОТГ хоче об’єднатися Астраханівська сільрада

Сьогодні у селищі міського типу Мирне пройшла сесія Мирненської ОТГ. Депутати розглянули лише одне питання порядку денного – а саме пропозицію голови Астраханської сільради Миколи Григор’єва щодо добровільного приєднання територіальної громади сіл Арапка, Астраханка, Борисівка і Свободне Астраханівської сільради до Мирненської об’єднаної територіальної громади. Це рішення депутатський корпус підтримав одноголосно

 

На засіданні сесії Мирненської селищної ОТГ, на якій головував Юрій Радьков, до депутатів звернувся Астраханівський сільський голова Микола Григор’єв. У своїй доповіді він зазначив, що до Астраханівської сільради вже надходили пропозиції щодо об’єднання – наприклад, від голів Проміневської та Терпінівської сільрад зі створенням центрів відповідно у Промені або Терпінні, але на колективних зборах жителів Астраханки ці пропозиції були  одноголосно відхилені. А ось варіант з об’єднанням з Мирненською ОТГ людей однозначно влаштував, адже співпраця з нею дає можливість сподіватися на розвиток територій, а головне – на покращення життя селян і підвищення їхнього рівня життя. За словами Миколи Григор’єва, Мирненська ОТГ на чолі з Юрієм Радьковим має великий потенціал і потужну інфраструктуру, яка здатна забезпечити стійкий розвиток і разом з цим задоволення потреб жителів громади і реалізацію владних повноважень. У разі приєднання сіл Астраханської сільради, нова об'єднана територіальна громада має можливість стати однією з найпотужніших і найспроможніших у Запорізькій області.  Такому рішенню астраханівці раді  не лише тому, що це доцільно, але і тому, що депутати прислухалися до думки жителів громади.

Ініціативу Миколи Григор’єва підтримали голова Мирненської ОТГ Юрій Радьков і виконуючий обов’язки старости Віктор Федорченко.

Слід зазначити, що депутати і громада спільно вирішують, з ким їм найвигідніше об'єднуватися. При цьому до уваги обов’язково беруться  і територіальне сусідство, і наявність або відсутність відповідної інфраструктури - школи, дитячого садку, лікарні, пожежної частини, дороги, а також  кількість людей, що мешкають на території. Не останню роль також грають амбіції кожного з сільських голів, адже кожен, безумовно, хоче керувати і новою об'єднаною структурою.