Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Маленькі козачата – гідна зміна захисникам України

Маленькі козачата – гідна зміна захисникам України

14-го жовтня в Україні відзначатимуть потрійне свято – День захисника України, День українського козацтва та день Покрови Святої Богородиці. Понеділок, 14-те жовтня в Україні буде вихідним, а святкові заходи до Дня захисника почалися вже сьогодні. У дитячому садку №9 відбулося свято «Козацькому роду нема переводу»

 

Дитячий садок №9 вже понад 20 років працює за національно-гуманітарним напрямком та впроваджує у дошкільному вихованні козацьку педагогіку. Дітям змалку прищеплюють любов до своєї країни і рідної мови, шляхетне ставлення до дівчат, мам і бабусь, сміливість та готовність захищати свою землю. До дня захисника України і Дня українського козацтва у ДНЗ №9 відбулося справжнє козацьке свято. У якості почесних гостей на святковий захід були запрошені отаман Мелітопольського куреня війська Запорізького низового Ігор Лисенко та депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк. Цьогоріч Олег Буряк виділив кошти зі свого депутатського фонду на придбання для дитячого садка №9 сучасного мультимедійного комплексу, він вже встановлений та активно використовується у виховному процесі. На святі маленькі козачата та україночки продемонстрували  знання історії козацтва – вони знають, що козацька Січ була заснована на острові Хортиця, знають про традиційне вбрання козаків,  їх улюблені страви та традиції.  Діти співали, танцювали, а також мірялися силою та спритністю. На деякі етапи змагань на допомогу кликали почесних гостей.

Кульмінацією свята стала посвята хлопців у маленькі козачата. Її провів  козацький отаман Ігор Лисенко. А депутат Олег Буряк привітав малечу з цією важливою подією та побажав хлопцям і дівчатам  стати у майбутньому гідними захисниками  України.