Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Мелітополі вшановували захисників країни

У Мелітополі вшановували захисників країни

Одинадцятого жовтня у міському краєзнавчому музеї відбулися урочисті збори до Дня захисника України та Дня українського козацтва. Це справжнє свято мужності й самовідданості, і саме ці якості мають захисники і оборонці нашої країни. Захід під назвою «Вони присягнули на мир і волю!» зібрав у музеї ветеранів АТО, воїнів національної гвардії та представників студентської молоді

 

Чотирнадцяте жовтня – величний і багатий на свята день для українців. Це свято і християнське, і національне, воно символізує зв'язок поколінь і традицій нашого народу. Чотирнадцятого жовтня в нашій країні відзначається одразу три свята - Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні цієї дати в міському краєзнавчому музеї відбулися урочисті збори, на них були присутні українські військовослужбовці, воїни національної гвардії, представники студентської молоді нашого міста.

Цікаво, що серед гостей свята були і представниці прекрасної статі. Напередодні свята прозвучали слова привітань на адресу всіх захисників з побажаннями миру нашій країні.

У ході урочистих заходів за успіхи в бойовій підготовці, високий професіоналізм, виконання конституційного обов'язку та з нагоди Дня захисника України чотирнадцять бійців були нагороджені почесними грамотами. Слід зазначити, що в понеділок, чотирнадцятого жовтня, заходи до Дня козацтва пройдуть в міському парку культури і відпочинку імені Горького. Мелітопольців чекає святковий концерт, розважально-ігрові програми і козацький куліш. Початок свята о дванадцятій годині.