Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Успіх мелітопольських гандболістів у Вірменії і Грузії

Успіх мелітопольських гандболістів у Вірменії і Грузії

Вихованці відділення гандболу ДЮСШ №3 – хлопці 2004-го року народження продемонстрували відмінні результати за кордоном на трьох турнірах. Перший, міжнародний турнір, присвячений пам’яті Олега Горбунова, проходив у місті Алаверді (Вірменія) з 26-го по 29-е вересня. Він зібрав 6 команд з 3-х країн – України, Грузії та Вірменії. За Україну виступали підопічні тренерів Руслана Ібрагімова і Олександра Стеценка. За підсумками проведених ігор мелітопольці стали переможцями. Срібло і бронза дісталися спортсменам з міста Алаверді і збірній Вірменії

Найкращими гравцями серед мелітопольців стали Іван Годяєв, Микита Мамай і Кирило Губенко.

Другий турнір у проходив у Грузії у місті Самтредія. З 1-го по 3-е жовтня у ньому брали участь 7 команд - 6 грузинських і одна з Мелітополя. Вихованці ДЮСШ №3 продемонстрували хорошу гру. Вони виграли всі ігри, а у фіналі поступилися команді з Самтредії і зайняли 2-е місце. Найкращіми гравцями стали мелітопольці Гліб Павлухін і Кирило Балабін. Потім наші гандболісти відправилися у грузинське місто Цхалтубо, де з 4-го по 7-е жовтня проходив міжнародний турнір пам’яті Роїна Метревелі. Там медалі розігрували 7 команд. Мелітопольці програли команді Цхалтубо одну гру в півфіналі, а в боротьбі за бронзу зустрілися з командою з Батумі. У впертій боротьбі мелітопольці обіграли суперників і отримали бронзу. Кращим воротарем турніру став Євген Гордійчук. 1-е і 2-е місця зайняли гравці з Самтредії і Цхалтубо.