Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ смт.Мирне розвивається і розквітає

смт.Мирне розвивається і розквітає

Селище міського типу Мирне з кожним роком розвивається і розквітає. У свою чергу місцева влада прикладає зусилля для його облаштування та благоустрою. Мирне – достатньо велике СМТ, адже там працюють школа, дитсадок, лісгосп, притулок для неповнолітніх, типографія, тощо, а зовсім недавно там на тротуарах з’явилася тротуарна плитка

 

Слід зазначити, що цього року в селищі міського типу Мирне було зроблено чимало. За кошти бюджету селищної Мирненської об’єднаної територіальної громади проводився ремонт загальних і внутрішньодворових доріг, каналізаційної системи, водопроводу, тощо. Звичайно, проблем ще досить багато, але громаді вдається їх поступово  ліквідувати, як фінансові, так і ті, що стосуються життєдіяльності населення Мирного.

Голова Мирненської ОТГ Юрій Радьков, як і всі його односельці, пишається тим, що є мешканцем Мирного. За його словами, місцева влада докладає максимум зусиль, щоб розвивати село, але найголовніше  - зробити життя мирненців комфортнішим і підвищити його рівень. Юрій Радьков впевнений, що проблеми благоустрою, дійсно, будуть вирішені, і в майбутньому люди житимуть в чистому і затишному селищі.

Смт. Мирне було засноване в 1951 році, а свою нинішню назву отримало у 1953-му. У перші роки після створення до Мирненської сільради входило і село Північне, яке зараз є частиною Терпінівської сільради. У 1987 році Мирне отримало статус селища міського типу. Чисельність населення тоді складала 3 420 людей. Зараз це 4,5 тисячі.