Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольське товариство болгарської культури «Балкани» відзначило 25-річний ювілей

Мелітопольське товариство болгарської культури «Балкани» відзначило 25-річний ювілей

Мелітопольське товариство болгарської культури «Балкани» відзначило 25-річчя. Великий святковий концерт з нагоди ювілейної дати пройшов на головній сцені міста в ПК імені Шевченка. Активні члени національного товариства були нагороджені почесними грамотами, глядачі отримали море позитивних емоцій від яскравих національних танців і пісень

 

Національне товариство болгарської культури «Балкани» розпочало свою роботу в Мелітополі в 1994 році, і ось уже чверть століття є дружною сім'єю для етнічних болгар Таврії. Члени товариства свято шанують і передають з покоління в покоління свої національні традиції і звичаї і знайомлять з ними на різних святах мелітопольців. Багаторічні надбання Мелітопольського товариства «Балкани» - це перемоги, нагороди і визнання не тільки в Україні,  але й за кордоном.

З 25-річчям товариство «Балкани» прийшли привітати численні гості з різних міст України. За багаторічну активну діяльність, вагомий внесок у збереження, популяризацію болгарської культури та з нагоди двадцять п'ятої річниці громадської організації «Мелітопольське товариство болгарської культури« Балкани», активні члени суспільства були нагороджені почесними грамотами і медалями. Від імені Почесного консула Республіки Болгарія в Україні Сергія Желева членів товариство «Балкани» зі святом привітали помічник Євгенiя Панова і депутат Мелітопольської міської ради Олег Бандурин. Варто відзначити, що в цей день у прямому сенсі цього слова доторкнутися до болгарської культури могли всі бажаючі. У фойє ПК працювала виставка творчих робіт. Сувенірна продукція, серветки, національні мартеницi і багато іншого  - все виконано в різних техніках і жанрах.

Чудовий настрій гостям свята дарували вокальні та хореографічні номери учасників Народного фольклорного болгарського ансамблю «Балкани», дитячого болгарського фольклорного ансамблю «Детеліна». Яскравим моментом стало колективне привітання національних товариств Мелітополя.