Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Обіцянки не працюють - тарифи зростають

Обіцянки не працюють - тарифи зростають

Незважаючи на те, що нинішня провладна команда під час виборів обіцяла не підвищувати, а навіть знижувати тарифи на комунальні послуги для населення, реальність виявилася іншою. Цього тижня національна комісія у сфері регулювання енергетики та комунальних послуг затвердила нові тарифи для мелітопольського КП «Водоканал». В середньому вони вище за попередні на майже 9 відсотків

 

Місцева і центральна влада щосили намагаються «покращити» життя мелітопольців. Спочатку підконтрольне колишньому міському голові, а нині законотворцю Сергію Міньку комунальне підприємство «Водоканал» вирішило в черговий раз підвищити тарифи на свої послуги для городян. Теоретично цей непопулярний серед  населення крок могла зупинити Національна комісія у сфері регулювання енергетики та комунальних послуг, яка підпорядковується провладній команді Президента Володимира Зеленського. Але цього не сталося. 23 жовтня члени комісії з невеликим корегуванням, але затвердили розрахунки КП «Водоканалу» і таким чином надали своє добро на підвищення тарифів у Мелітополі. Тепер городяни за будуть сплачувати на 85 копійок більше за один кубічний метр води, та на 1,18 копійок більше за кубічний метр стоків.

Звісно, можна посилатися на зростання електроенергії, підвищення рівня мінімальної зарплатні і інші витрати, які впливають на ціну тарифів. Але чомусь у бідного «Водокналу» знайшлися у минулому році сотні тисяч гривень на сплату інформаційних послуг муніципальному телеканалу ТВМ, який теж підпорядковується Сергієві Міньку. Тобто населення через підвищенні тарифи сплачує і такі неоднозначні витрати Водоканалу, а у підсумку гроші простих людей курсують між двома підприємствами, які знаходяться під впливом екс-керманича міста.