Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Успіх мелітопольських спортсменів у Дніпрі

Успіх мелітопольських спортсменів у Дніпрі

З 18-го по 20-е жовтня в Дніпрі проходив Кубок України федерації таеквон-до ІТФ серед дітей і юнаків. Медалі у спарингу і комплексних вправах розігрували 1254 найкращі спортсмени з усієї України. За результатами змагань 1-е місце зайняла київська команда з ДЮСШ № 24

Срібло завоювала команда з Черкаської області, а спортсмени з Харківської області здобули бронзу. Спортсмени Запорізької області з клубів «Легіон», «Прайд» і «Ягуар» разом зайняли 5 других і 9 третіх місць. Вихованці клубу «Легіон» під керівництвом тренера Володимира Вагеника здобули 3 срібних і 4 бронзових медалей. Вікторія Бородина зайняла 2-е місце зі спарингу і 3-е з комплексних вправ, Софія Кутікова здобула срібло зі спарингу, а Ганна Доценко – срібло зі спарингу і бронзу із комплексних вправ. А Кирило Михайлов і Євгенія Мороз стали бронзовими призерами у розділі «спаринг».