Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Хто переміг у чемпіонаті міста з міні-гандболу

Хто переміг у чемпіонаті міста з міні-гандболу

26-го жовтня на базі ДЮСШ №3 пройшов чемпіонат Мелітополя з міні-гандболу серед шкільних команд. У змаганнях, присвячених дню визволення міста від фашистських загарбників, взяли участь 8 команд з 3-го по 5-й класи з мелітопольських шкіл. Поєдинки були дуже напруженими, а в фіналі за підсумками змагань переможцями стали вихованці 14-ї загальноосвітньої школи (тренер Тетяна Дмитренко)

Срібними призерами стали  гандболісти з 4-ї школи (тренер Василь Галищев), а на  третю сходинку п’єдесталу піднялися спортсмени з 3-ї школи (тренер Олена Малєва).

Четверте, п’яте і шосте місце зайняли команди 15-ї, 23-ї шкіл і 5-го ліцею, а 7-е і 8-е місце – учні 9-ї гімназії і 19-го ліцею. Команди отримали медалі і грамоти. До змагань школярів підготували вчителі фізкультури. Серед усіх гандболістів, які брали участь в чемпіонаті, судді відібрали учасників збірної шкіл, яка представлятиме Мелітополь на чемпіонаті Запорізької області з міні-гандболу і братиме участь у фіналі чемпіонату України.