Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ «Прозоро» чи НеПрозоро?

«Прозоро» чи НеПрозоро?

Незаконні схеми, які використовувалися під час президентства Петра Порошенка, процвітають і при Володимирі Зеленському, та ще й в більших масштабах. Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Мелітополі, яке повинно бути одним із стовпів боротьби зі злочинністю, уклало угоду на виконання ремонтних робіт в своїх приміщеннях за результатами дуже сумнівного конкурсу, де простежується корупційна складова. Про це повідомляє інтернет-видання «Наші гроші.Запоріжжя»

 

Як вказується у статті запорізьких журналістів, 25 жовтня територіальне управління Державного бюро розслідувань у Мелітополі за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ “Л-Сервіс Україна” на виконання ремонтних робіт вартістю 2,83 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Прозоро».

Відтак, до 25 грудня 2019 року передбачається виконання капітального ремонту нежитлових приміщень 1 та 2 поверхів будівлі за адресою вул. Індустріальна, 89: оновлення залізобетонного перекриття ганку, улаштування металевої покрівлі, основи для неї та керамічної плитки; навішування водостічних труб та жолобів; заміна вікон на металопластикові з улаштуванням відкосів та відливів; заміна дверних блоків на нові тощо.

Конкурентами ТОВ «Л-Сервіс Україна» на тендері були ТОВ “Будівельна та торгівельна компанія “Міра” з дорожчою на 53 тис. грн пропозицією, ТОВ “Харбор” з дешевшою на 127 тис. грн пропозицією та ТОВ «Інжинірингова компанія «Металпром» з дешевшою на 977 тис. грн пропозицією. Втім, дешевші пропозиції  “Металпрому” та “Харбору”  відхилили через невідповідність тендерної документації вимогам замовника.

Найцікавіше те, що ТОВ “Л-Сервіс Україна” та ТОВ “Інжинірингова компанія “Металпром” на цій закупівлі у якості контактного вказували однаковий номер телефону. Також у документах фірми вказують однакову адресу своєї реєстрації: м. Дніпро, вул. Робоча, 23в, офіс №308.

Дніпровське ТОВ “Інжинірингова компанія “Металпром” належить Кірі Омельчук, а керівником фірми значиться Володимир Ломакін. І йому ж належить ТОВ “Л-Сервіс Україна”.