Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Соцпрацівників терцентру привітали з професійним святом

Соцпрацівників терцентру привітали з професійним святом

Щорічно в першу неділю листопада в нашій країні відзначається День працівника соціальної сфери України. Напередодні свята, 30-го жовтня, відбулося вшанування соцпрацівників територіального центру з обслуговування самотніх та непрацездатних громадян. За багаторічну працю працівники терцентру були нагороджені грамотами

 

Працівники соціальної сфери - це одні з небагатьох людей, які обрали для себе професію безкорисливо служити людям, віддавати їм частинку своєї душі, бути уважними і чуйними. Саме такі люди працюють у Мелітопольському територіальному центрi з обслуговування самотніх та непрацездатних громадян, вони  надають допомогу не тільки за службовим обов'язком, а й за велінням совісті та покликом душі. Тридцятого жовтня їх зібрав затишний зал тер центру. Напередодні свого професійного свята соцпрацівники говорили про те, що їх робота – це справжнє мистецтво бути другом, помічником, психологом.

 Цього дня соціальні працівники терцентру приймали вітання від колег та представників влади. За сумлінну працю, людяність та чуйність, вiдповiдальне ставлення до виконання своїх професійних обов'язків соцпрацівникам були оголошені подяки. Багато теплих слів лунало на їхню адресу. Варто відзначити, що зараз на обліку в терцентрі перебувають майже півтори тисячі осіб, це переважно літні самотні люди. До кожного необхідно знайти підхід. З цим відмінно справляється соціальний працівник терцентру Сергій Погурський. Тут він працює вже більше десяти років. У минулому Сергій Олександрович був військовослужбовцем, після виходу на пенсію вирішив спробувати себе в професії соцпрацiвника.

 Сергiю Погурському також була оголошена подяка за багаторічну працю. Гості свята наголосили на важливості професії соцпрацівника і побажали присутнім міцного здоров'я, терпіння і життєвої енергії.