Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Перемоги ФЛК «Скала» у Запоріжжі

Перемоги ФЛК «Скала» у Запоріжжі

26-го і 27-го жовтня у Запоріжжі на майданчику спортивного клубу «МОТОР-СІЧ» відбулися матчі 1-го туру Всеукраїнської флорбольної ліги серед чоловічих команд. У цьогорічному розіграші призових місць Мелітополь представляли одразу дві команди клубу «Скала» - головна команда «СКАЛА» і дублери з команди «СКАЛА-2»

 

Наша флагманська команда здобула 7 перемог у 7 матчах. Із 100% результатом мелітопольці з основної команди «Скали» очолили турнірну таблицю Всеукраїнської флорбольної ліги після 1-го туру змагань. Вже за три тижні, а саме 16-го і 17-го листопада, наші хлопці повернуться до Запоріжжя аби взяти участь у 2-му турі Вищої ліги Чемпіонату України. Дублери чоловічої команди «СКАЛА-2» під керівництвом тренерського дуету Андрія Семенюка та Дениса Стрюкова за два дні провели 7 матчів, в яких двічі святкували перемогу. Два матчі вони зіграли внічию та тричі зазнали поразки.

За підсумками 1-гого туру резервісти «Скали» розташувались на 6-му місці у турнірній таблиці Всеукраїнської флорбольної ліги. Наступний, 2-й тур регулярної першості Всеукраїнської флорбольноі ліги відбудеться у Дніпрі 18-го і 19-го січня 2020-го року.