Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Спорт  \\ Підбито підсумки чемпіонату міста з флорболу серед школярів

Підбито підсумки чемпіонату міста з флорболу серед школярів

Підбито підсумки відкритого чемпіонату Мелітополя з флорболу серед дитячо-юнацьких команд, який проходив на базі ДЮСШ №3 4-го листопада. Нагадаємо, у складі гравців різних років народження у змаганнях у чотирьох вікових категоріях (до 9-ти і до 11-ти років, Ю-13 і Ю-15) брали участь 26 шкільних команд. Головною метою проведення цих змагань було набуття першого досвіду змагання наймолодшими початківцями-флорболістами

Слід зазначити, що матчі молодших вікових категорій за участю спортсменів віком до 9-ти років проходили без фіксації результатів. В категорії до 11-ти років переможцями стали гравці команди «Скала-грін» (збірна з 13-ї і 25-ї шкіл). 2-е і 3-е місця відповідно зайняли команди «Скала-вайт» (збірна 11-ї і 14-ї шкіл) і МСК «Легенда». В категорії «Ю-13» перемогла команда «Скала вайт». Команда «Скала-грін» завоювала срібло, а збірна 22-ї школи - команда «Скала-грей» стала бронзовим призером чемпіонату міста

Серед найстарших учасників змагань в категорії «Ю-15» перемогла команда «Скала-вайт». 2-е і 3-е місця відповідно зайняли команди «Скала-грей» і МСК «Легенда». Усі учасники туру незалежно від результату отримали сувеніри та символічні призи від клубу «Скала» і партнерів турніру. Проведення наступних змагань заплановано з 6-го по 8-е грудня. В ці дні на базі ДЮСШ №3 проходитиме 2-й тур Всеукраїнської флорбольної ліги серед юніорів. Переможці чемпіонату Мелітополя представлятимуть наше місто у своїх вікових категоріях.