Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У селі з’явився дитячий спортивний майданчик

У селі з’явився дитячий спортивний майданчик

Сьогодні у селі Мордвинівка відбулося справжнє свято. Біля школи урочисто відкрили новий дитячий спортивний майданчик. Кошти на його придбання виділив зі свого фонду депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк

 

Відкриття нового дитячого спортивного  майданчика у селі Мордвинівка стало справжнім святом для мешканців. Вуличні тренажери та дитячі гірки й каруселі встановлені біля школи, тож на їх урочисте  відкриття зібралися школярі, вчителі та батьки дітей. Кошти на придбання майданчика – а це 70 тисяч гривень  зі свого депутатського фонду виділив депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк. Він був вражений, тим, як діти і дорослі  щиро раділи появі у селі такої зони відпочинку, батьки брали участь у підготовці території для майданчика, діти підготували цікаву концертну програму.

 Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради): «Не тільки Київ гідний жити добре, а й прості люди, з таких віддалених сіл».

 Голова Мордвинівської сільради Олександр Хищенко подякував Олегу Буряку за те, що він приділяє увагу не тільки місту Мелітополю, а й селам Мелітопольського району. За його словами, на майданчик уже приходять і діти, і дорослі, бо все більше людей захоплюється здоровим способом життя.

 Олександр Хищенко (Мордвинівський сільський голова): «Діти люблять спорт, і футбол у нас є, і тепер майданчик. Тепер будуть м’язи накачувати. А малюки будуть на гірках та каруселях кататися».

 Одразу після урочистого відкриття майданчика  діти випробували усі тренажери та гірки. А депутат Олег Буряк, сільський голова Олексндр Хищенко та директор школи Ольга Апеніна обговорили потреби  на майбутній рік. Олег Буряк пообіцяв виділити кошти на придбання для школи  мультимедійного комплексу  та п’яти ноутбуків. А також депутат має намір виділити зі свого фонду  ще 70 тисяч гривень на доукомплектування відкритого сьогодні дитячого спортивного майданчика.