Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольці шоковані підвищенням абонплати

Мелітопольці шоковані підвищенням абонплати

Незважаючи на те, що нинішня провладна команда під час виборів обіцяла не підвищувати, а навіть знижувати тарифи на комунальні послуги для населення, реальність виявилася зовсім іншою. Це на собі відчули мелітопольці, в тому числі мешканці будинку №49 на проспекті 50-річчя Перемоги, які отримали платіжки з абонплатою за жовтень від ТОВ «Тепло-Мелітополь». Там сума до виплати збільшилася удвічі

 

Мелітопольці, які мешкають у 49-му та в багатьох інших багатоквартирних будинках на проспекті 50-річчя Перемоги, шоковані і обурені підняттям абонплати за тепло більш ніж удвічі. Деякі, а особливо люди пенсійного віку і ті, що відносяться до категорії соціально-незахищених громадян, не можуть навіть стримати сліз від почуття безвиході, тому що не мають можливості оплачувати комунальні послуги за новими цінами. Городяни кажуть, що тих мізерних пенсій, які їм виплачує держава, ледве вистачає, щоб купувати ліки і продукти, а ось грошей на те, щоб сплачувати за комунальні послуги, майже не залишається.

Слід нагадати, що підвищення тарифів в Україні далеко не перше. Ціни на газ за останні два роки збільшилися в шість разів, світло подорожчало втричі, в чотири рази збільшилася ціна на опалення.  Обурені мелітопольці налаштовані рішуче і вимагають від чиновників пояснень, чому депутати міськради, в тому числі колишній мер Сергій Мінько, у вересні підтримали двократне підвищення абонплати за тепло. При цьому складові тарифів ніхто не показував і формули розрахунків не надавав.

На думку людей, рішення про підвищення повинно прийматися на підставі розрахунків, які дають постачальники послуг. Розрахунків люди не бачили, а рішення нічим не обгрунтоване. І це при тому, що ціна газу на світових ринках знижується, «Нафтогаз» має намір продавати газ дешевше, курс долара не підвищується. Люди просять представників влади отямитися і не підвищувати тарифи до захмарних розмірів.