Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Терпіннівська школа-інтернат відзначила 60-річчя

Терпіннівська школа-інтернат відзначила 60-річчя

8-го листопада Терпіннівська спеціалізована школа-інтернат відзначила 60-річний ювілей. На святкування були запрошені випускники закладу різних років, ветерани педагогічної праці, а також представники районної та обласної ради. Терпіннівська школа-інтернат має довгу та славну історію. Вона була відкрита у 1959-му році. Спочатку до неї направили дітей із шести реорганізованих дитбудинків. У 1968-му році школа була реорганізована у школу-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку. За 60 років роботи заклад випустив у самостійне життя шість поколінь учнів, тут працювали три покоління викладачів та вихователів, керували закладом більше 10-ти директорів. Зараз школу-інтернат очолює Марина Шевчик

 

Марина Шевчик (директор Терпіннівської школи-інтернату): «Окраса нашого закладу – ветерани праці, дякую усім, хто причетний до створення історії».

Наразі у школі-інтернаті створено усі умови для навчання, проживання та виховання учнів з особливими потребами. Головна мета закладу – не тільки дати дітям знання, а й навчити їх  самостійно жити й заробляти на життя -  тут навчають столярній, швейній, взуттєвій та сільськогосподарській справі. Депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк вручив грамоти та подяки від обласної ради кращим представникам трудового колективу школи-інтернату, та виступи з ініціативою присвоїти закладу ім’я одного із його славетних випускників.

  Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради): «Я дізнався, що вашу школу у 1964 закінчив Олександр Валуненко, який є героєм України. Це дуже відома людина, і я пропоную назвати його ім’ям вашу школу, і пам’ятник встановити».

Олег Буряк подякував педагогам та вихователям школи-інтернату, які віддано працюють та допомагають дітям з особливими потребами підготуватися до самостійного життя.