Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Вознесенська школа отримала сучасний комп’ютерний клас

Вознесенська школа отримала сучасний комп’ютерний клас

Підбиваючи підсумки своєї роботи за 2019-ий рік, депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк відвідує заклади, у які було придбано обладнання за кошти з його депутатського фонду. Сьогодні депутат побував у школі села Вознесенка, для якої він виділив зі свого фонду 100 тисяч гривень на придбання нового сучасного комп’ютерного класу. Як розповів директор Вознесенської школи Микола Биковський, комп’ютери, якими користувалися до цього, були встановлені ще у 2005-му році і наразі вже зовсім застаріли. Коли на ще на початку Олег Буряк об’їжджав усі навчальні заклади міста й району з метою з’ясувати потреби шкіл та дитсадків, у Вознесенській школі його попросили допомогти з придбанням нового комп’ютерного класу. Депутат виділив кошти зі свого депутатського фонду і влітку 10 сучасних стаціонарних комп’ютерів були закуплені та встановлені. За словами директора школи, учні дуже швидко освоїли нову техніку

 

Микола Биковський (директор Вознесенської школи): «У нас дуже обдаровані діти, беруть участь у різних проектах. Дякуємо Олегу Буряку за такий подарунок».

 Олег Буряк поспілкувався із школярами, дізнався, як вони бачать своє майбутнє, чи готові вже до вибору професії, як займаються розвитком своєї особистості. Він побажав їм творчих та цікавих занять у новому комп’ютерному класі, та виразив сподівання, що таку ж техніку отримають і інші сільські школи.

 Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради): «Я радий. Що завдяки депутатському фонду є можливість забезпечувати сучасною технікою такі віддалені села. Сподіваюсь, що і надалі працюватимемо у такому ж руслі».

 Окрім комп’ютерного класу, цьогоріч Вознесенка отримала з фонду депутата Олега Буряка ще 50 тисяч гривень, на ці кошти був придбаний сучасний мультимедійний комплекс для сільського дитячого садка.