Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Студенти ТДАТУ зібрали кошти на лікування Данила Румянцева

Студенти ТДАТУ зібрали кошти на лікування Данила Румянцева

13 листопада, у Всесвітній День доброти, у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся благодійний ярмарок «Молодь ТДАТУ за життя»

 

Акція була спрямована на підтримку студента Мелітопольського коледжу ТДАТУ Данила Румянцева, який бореться зі страшною недугою. У лютому цього року Данилу поставили невтішний діагноз – саркома Юінга стегнової кістки. Хлопцеві потрібне дороге лікування. Факультет агротехнологій та екології виступив ініціатором проведення благодійного ярмарку, в якому взяли участь всі факультети університету. Ярмарок пройшов у холі Центру культури і дозвілля на великій перерві. На ярмарку можна було придбати солодощі, напої, сувеніри та просто надати фінансову допомогу Данилу Румянцеву. До речі, солодку продукцію готували самі студенти в лабораторії «Студентське навчальне кафе». У ярмарку взяли активну участь не тільки студенти, викладачі та співробітники  університету, а й також студенти двох коледжів ТДАТУ –  Мелітопольського та Василівського. Хол Центру культури був переповнений. За 40 хвилин учасники акції зібрали понад 20 тисяч гривень. Ці кошти будуть спрямовані на лікування Данила Румянцева.

Усі, хто має можливість, можуть долучитися до доброї справи і перерахувати посильну суму на лікування Данила Румянцева. Номер його картки ПриватБанк: 4149 4993 4175 1939 (Данило Румянцев)