Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольський олійно-екстракційний завод готується до масштабної модернізації

Мелітопольський олійно-екстракційний завод готується до масштабної модернізації

Мелітопольський олійно-екстракційний завод готується до масштабної модернізації. Її основна мета – впровадження новітніх технологій, збільшення обсягів виробництва, підвищення якості продукції та позитивний вплив на розвиток економіки регіону. З метою повідомити про модернізацію та реконструкцію мешканців міста й району, підприємство провело громадські слухання. У них взяли участь працівники та ветерани праці заводу, представники міської та районної влади, аграрії, депутати. Засновники ТОВ «Мелітопольський олійно-екстракційний завод» Сергій та Людмила Желєви, враховуючи потреби часу, прийняли рішення інвестувати у розвиток підприємства та започаткувати велику реконструкцію виробничих підрозділів

 

Людмила Желєва (співзасновник ТОВ «Мелітопольський олійно-екстракційний завод»): «Ми хочемо збільшити потужності, зробити реконструкцію багатьох підрозділів заводу, збільшити робочі місця на 60, це буде збільшення зарплат, покращення екології у місті, збільшення сировини, яку переробляємо, не тільки Мелітопольський район, а й інші, бо ми плануємо до тисячі тон на добу переробляти».

 Директор ТОВ «Мелітопольський олійно-екстракційний завод» Сергій  Рудченко зазначив, що реконструкція підприємства буде проводитися у повній відповідності до проекту програми стратегії соціально-економічного розвитку міста Мелітополя, адже вона спрямована на розвиток економіки, створення нових робочих місць, розвиток нових ринків збуту та збільшення обсягів виробництва та експорту продукції, покращення екологічної ситуації. Сергій Рудченко розповів, що вже визначено шість етапів модернізації та технічного переоснащення підприємства.

 Сергій Рудченко (директор ТОВ «Мелітопольський олійно-екстракційний завод»): «Є шість етапів. Реконструкція бензохранилища, цеху екстракції, рушально-віяльного та пресовочного цеху, котельні, цеху гідратації, реконструкція елеватора».

  Масштабна модернізація дозволить більше, ніж удвічі збільшити обсяг виробництва продукції. А саме за добу підприємство зможе переробляти тисячу тон соняшника, або 800 тон рапсу, чи 500 тон сої. Представники районної влади та аграрії впевнені, що збільшення потужності переробного підприємства буде взаємовигідним.

Василь Масалабов (голова Аграрного союзу Мелітопольського району) Тисяча тон. Раніше було 200 тон. Усього за 15 років такий розвиток підприємства».

 Учасники громадських слухань підтримали намір ТОВ «Мелітопольський олійно-екстракційний завод» щодо модернізації та реконструкції відділення олійних культур з будівництвом цеху екстракції на території підприємства на вулиці Гетьмана Сагайдачного, 31. Необхідна технічна документація знаходиться на стадії розробки, роботи з реконструкції розпочнуться наступного року.