Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Сільські навчальні заклади отримують комп’ютерну техніку

Сільські навчальні заклади отримують комп’ютерну техніку

Сучасні технології йдуть у село. У селі Новому дитячий садок та початкова школа, які розташовані в одному приміщенні, отримали комп’ютерний клас. 9 нових сучасних ноутбуків для сільського закладу освіти були придбані за кошти з депутатського фонду депутата Запорізької обласної ради Олега Буряка. Він виділив для цієї мети 100 тисяч гривень. Днями депутат побував у Новому та поспілкувався з дітьми й педагогами. За словами вчителів, діти легко освоюють новітні технології, працюють за комп’ютерами із цікавістю та захопленням

Жанна Дмитрук (директор Новенської початкової школи): «Ну ми бачимо з вами, що діти вже можуть користуватися програмою для малювання, малюють сонечко, травичку,  пни цьому використовуючи кольори, які їм потрібні».

 Голова Новенської сільської ради Валентин Бутенко подякував депутатові обласної ради Олегу Буряку за постійну підтримку протягом усієї каденції та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

 Валентин Бутенко (голова Новенської сільської ради): «А на майбутнє плани великі, список є. А там, що викреслите, що залишите.  Територія розвивається, ми ні у чому не відстаємо, ні в культурі, ні по бібліотекам. Вам спасибі, здоров’я вам! - І вам здоров’я!»

 Олег Буряк у свою чергу подякував і педколективу навчального закладу, і голові сільради за небайдужість та активну позицію.

Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради): «Ми рік тому зайшли у це приміщення. Тут було сміття, не було ремонту. І ми домовилися – Валентин Вікторович робить ремонт, а я даю комп’ютери. Це добре, коли такі господарі працюють, так і треба, тільки так території будуть розвиватися. А люди будуть лишатися тут жити».

 Окрім села Нового, такий же комп’ютерний клас за кошти з депутатського фонду Олега Буряка отримала і школа села Данилоіванівка.