Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Якимівський пенсіонер-силач з’їздив до Австралії та отримав 4 золотих медалі

Якимівський пенсіонер-силач з’їздив до Австралії та отримав 4 золотих медалі

69-річний спортсмен із Якимівки Тимофій Косенко повернувся з двох чемпіонатів світу з гирьового спорту, де отримав чемпіонський титул і заробив 13 медалей. У кінці жовтня Тимофій Косенко відправився до Австралії

Тимофій Косенко (чемпіон світу з гирьового спорту): «За 22 роки я об’їздив увесь світ, у Греції, у Прибалтиці, найдальше місце – Америка, там був чемпіонат світу. Вперше я поїхав через два океани до Австралії. 22 години добиралися, там було 3 чемпіонати світу, у Мельбурні,  Австралія».

 У чемпіонаті світу в Австралії Тимофій Косенко виступив у чотирьох номінаціях і у кожній став переможцем та отримав золоту медаль.  Якимівський силач впродовж 10-ти хвилин штовхав 2 16-ти кілограмові гирі 85 разів, потім одну гирю за 10 хвилин штовхав 126 разів, у ривку він підняв гирю 220 разів. Після такого успіху у Австралії Тимофій Косенко  поїхав до Білорусії, де проходили три чемпіонати – світу, Европи та Білорусії, там від також блискуче виступив та отримав 9 золотих медалей. До таких серйозних змагань спортсмен готується у своєму селі, тренується щодня.

 Тимофій Косенко (чемпіон світу з гирьового спорту): «20 кілометрів бігаю щодня, гирі піднімаю, 5-6 годин тренуюся кожний день».

 Фінансову допомогу Якимівському пенсіонеру-силачу надає спонсор – Запорізький союз православних «Радомир», трохи допомагають з грошима його знайомі та односельці. Вже кілька років Тимофій Косенко має проблеми із зором, через атрофію зорового нерву він поступово втрачає зір. Незважаючи на це, чоловік повний сил та енергії. І планує взяти участь у чемпіонату світу з гирьового спорту наступного року, він проходитиме у Індії.