Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Хто кого: влада - за магазини, люди – за зелену зону

Хто кого: влада - за магазини, люди – за зелену зону

Мешканці 48-го будинку на вулиці Героїв України 22-го листопада провели акцію протесту. Вона проходила біля майданчика, розташованого поруч з будинком. Раніше та цій території була чебуречна, у якій постійно розпивалися алкогольні напої. І таке сусідство мешканцям 48-го будинку, м’яко кажучи, не подобалося. Після того, як чебуречну прибрали, люди сподівалися облаштувати на майданчику зелену зону, але вони дізналися, що вже є охочі побудувати тут торгові об’єкти

Юлія Мальчева (голова правління ОСББ «Квітень,48»): «Тут хочуть розмістити комплекс споруд. Тут порушення закону, треба не менше 15-ти метрів. А тут усього 7 метрів. 1.20 Видані паспорта прив’язки на підприємців».

 Ольга Онищенко (мешканка будинку №48 на вул. Героїв України): «Позавчора приїхала бригада, тут хотіли ставити паркан. Невже закон на боці однієї людини. А думка мешканців не важлива?»

 Люди  мають намір продовжити відстоювати свою позицію і вимагати, щоб біля їхнього будинку замість чергових торгових павільйонів,  була об лаштована зелена зона.