Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ У Новобогданівській школі відремонтують спортивний майданчик

У Новобогданівській школі відремонтують спортивний майданчик

Депутати Запорізької обласної ради, які представляють інтереси мешканців Мелітополя та Мелітопольського району, ефективно розпорядилися коштами зі своїх депутатських фондів у поточному році і вже завершують планування видатків на майбутній рік. Днями депутат обласної ради Олег Буряк побував у Новобогданівській школі, його туди запросив вчитель фізкультури Василь Черняков, щоб попросити фінансової допомоги у ремонті вуличного спортивного майданчика

Василь Черняков (вчитель фізкультури Новобогданівської школи): «Після вибухів нам зробили такий чудовий майданчик. Але з часом його покриття зіпсувалося. Ми звернулися до Олега Буряка, і він нам виділяє суму на ремонт майданчика».

 Депутат приїхав до Новобогданівської школи. Поспілкувався з вчителем фізкультури, який до речі у школі працює понад 40 років, побачив, у яких умовах діти навчаються та займаються спортом, та вирішив виділити зі свого депутатського фонду кошти на ремонт покриття спортивного майданчика.

 Олег Буряк (депутат Запорізької обласної ради): «Приїхав, був приємно вражений школою, таких у районі не бачив, у місті може 2-3 таких є. Домовилися з головою ОТГ, що я дам половину суми. І він дасть половину суми. Ремонт робитимуть своїми силами батьки і педагоги. Це дуже приємно, що люди готові робити внесок своєю працею».

 Олег Буряк запланував у наступному році виділити Новобогданівській школі на ремонт покриття вуличного майданчика зі свого депутатського фонду 50 тисяч гривень.