Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Діти отримали подарунок від депутата обласної ради

Діти отримали подарунок від депутата обласної ради

19-го грудня православні відзначають День святого Миколая Чудотворця, який вважається захисником та покровителем дітей. За легендою, у ніч проти 19-го грудня Святий Миколай разом з янголами відвідує усіх дітей та кладе їм під подушку подарунки й солодощі

 

У  Мелітопольському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей сьогодні влаштували святковий ранок. Центр займається соціальним захистом неповнолітніх. Наразі тут перебувають 45 дітей, які потрапили у складні життєві обставини. Замість батьків, подивитися на їх виступи приїхали представники міської та обласної ради, служителі церкви та постійні спонсори й меценати. Діти разом зі своїми вихователями підготували цікаву концертну програму.

  Напередодні дня Святого Миколая центр реабілітації отримав подарунок від депутата Запорізької обласної ради Олега Буряка – сучасний мультимедійний комплекс. Діти підготували до свята чудову презентацію, яку продемонстрували на екрані.

Олег Буряк привітав вихованців центру реабілітації з Днем Святого Миколая, подякував за цікавий концерт та побажав успіхів у навчанні.