Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Болгарське товариство шанує різдвяні традиції

Болгарське товариство шанує різдвяні традиції

У неділю, 22-го грудня, Мелітопольське товариство болгарської культури «Балкани» представило на сцені палацу культури імені Шевченка музичну виставу «Різдвяна зірка»

 

Свято проходило під патронатом почесного консула республіки Болгарія в Україні Сергія Желєва. У різдвяній музичній виставі взяли участь болгарський фольклорний ансамбль «Балкани» та дитячий ансамбль «Детеліна».  Учасники музичної вистави показали на сцені чарівну історію про те, як діти шукали різдвяну зірку. Вистава була про добро, чесність та  гарні  вчинки. Діти і дорослі танцювали і співали пісні болгарською мовою.

Мелітопольське товариство болгарської культури «Балкани» працює у Мелітополі з 95-го року. Його активними учасниками є близько ста чоловік, усього ж у нашому місті мешкають близько трьох тисяч людей з болгарським корінням. Головна мета роботи товариства болгарської культури «Балкани» - вивчення культури Болгарії та збереження народних традицій. Товариство болгарської культури «Балкани»  постійно бере участь у міських заходах, у обласних всеукраїнських та міжнародних фестивалях. При товаристві працює культурно-освітній центр імені святих Кирила і Мефодія.  На Різдвяній виставі учасники болгарського товариства показали усю красу і різноманіття культури свого народу.