Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Студенти школи «Соробан» відсвяткували Новий рік

Студенти школи «Соробан» відсвяткували Новий рік

25-го грудня у школі швидкісного рахування «Соробан» відбулося новорічне свято. Воно проходило у палаці творчості дітей та юнацтва. Студентів школи «Соробан» чекала яскрава та насичена розважальна програма. Зараз у школі швидкісного рахування «Соробан» навчаються 150 хлопчиків і дівчаток з Мелітополя та прилеглих районів

 

Вони довели, що вміють добре не тільки вчитися, а й дружити і гарно відпочивати.  «Соробан» працює у Мелітополі вже чотири роки. Тут діти вчаться  з колосальною швидкістю виконувати дії з дво- та тризначними числами за допомогою ментальних можливостей свого мозку. На  новорічному святі привітали випускників школи «Соробан», 10 дітей отримали дипломи про закінчення школи та кубки. Випускників та усіх студентів з Новим роком привітав Дід Соробан, він побажав дітям успіхів у навчанні та у ігровій формі перевірив їх знання.

 На святі у палаці творчості студенти школи «Соробан» танцювали, співали, брали участь у конкурсах. Діти отримали заряд позитиву на увесь наступний рік.  Долучитися до дружної команди та стати студентом міжнародної школи швидкісного рахування «Соробан» можуть усі охочі. Знаходиться міжнародна школа усного рахування «Соробан» у ТЦ «Фокстрот», 3-ій поверх, тел. 067-944-49-32.