Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Соціальна допомога для мільйонера Сергія Мінька

Соціальна допомога для мільйонера Сергія Мінька

Колишній голова Мелітополя Сергій Мінько взяв гроші з державного бюджету і відразу потрапив у поле зору антикорупційних організацій. Мова йде про так звану компенсацію за житло, яку народні депутати, що не мешкають на постійній основі у Київі, можуть отримувати за власним бажанням

 

Про те, що тимчасово працевлаштований у Верховній Раді України Сергій Мінько вирішив відмовитися  у перший місяць своєї парламентської роботи від компенсації за житло, на початку осені повідомили майже всі мелітопольські ЗМІ, які так чи інакше підконтрольні цьому можновладцю. Мовляв, депутат-мільйонер, на відміну від свого попередника, заощаджує кошти платників податків. Але, як виявилося, приємна музика грала не довго.  23 грудня неурядова організація Центр Протидії корупції опублікувала інформацію про тих народних депутатів, що забрали компенсацію за оренду житла у листопаді 2019 року. Взагалі таких 122-і особи, але у  повідомленні окремо виділені 9 нужденних обранців з приміткою – що це депутати-мільйонери, які не посоромилися  взяти кількадесят тисяч гривень за житло. Серед них виявився і мелітополець Сергій Мінько, що зараз входить до парламентської депутатської групи За Майбутнє. І далі цитата. «Ексмер Мелітополя має у вигляді готівки 150 тисяч доларів, декларує кілька швейцарських годинників, а от мимо 12 тисяч гривень з бюджету пройти не зміг». І дійсно, якщо взяти декларацію Сергія Мінька за першу половину 2019 року, то крім вищезазначеного тут можна побачити і майже півмільйона гривень кишенькових грошей, і більш ніж пів мільйона доларів, що позичені третім особам.

Як зазначається у статті, з погляду закону ці депутати нічого не порушили, а от з морального боку справи…

Можна припустити, що розрекламована місцевими ЗМІ відмова Сергія Мінька від грошей на початку своєї роботи у Верховній Раді була просто тимчасовою піар-акцією, розрахованою на мешканців Мелітополя.