Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Діти з особливими потребами поринули у новорічні пригоди

Діти з особливими потребами поринули у новорічні пригоди

25-го грудня у палаці творчості дітей та юнацтва відбулося новорічне свято для дітей з особливими потребами. Ініціатором свята вже кілька років поспіль виступає депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк, він надає фінансову допомогу в організації заходу. Хлопчики й дівчатка прийшли на свято у гарному настрої, перед його початком діти фотографувалися у селфі-парку і розповідали, за що вони люблять Новий рік

 

Далі дітей запросили до урочистої зали, у центрі якої встановлена велика і красива ялинка. Вихованці палацу творчості підготували для гостей цікаву святкову програму під назвою «Новорічний космополіс-2020 або космічно-новорічні пригоди». Діти із захопленням танцювали разом з яскравими героями, грали у ігри, водили хороводи. Депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк привітав усіх учасників свята та їх батьків з новим роком та побажав їм щастя у Новому році.

Олег Буряк також подякував співробітникам палацу творчості, які завжди готують цікаві святкові програми та сприяють творчому розвитку дітей. Протягом усієї депутатської  каденції Олег Буряк надає підтримку палацу творчості, так, минулого року він виділяв кошти зі свого депутатського фонду на придбання нових крісел у актову залу та звукової апаратури, а цьогоріч за депутатський кошт були придбані 8 ноутбуків з колонками та один стаціонарний комп’ютер. Колектив палацу творчості подякував депутатові за підтримку, і запросив усіх охочих на новорічні ранки, які триватимуть у палаці творчості дітей та юнацтва з 2-го по 6 січня.