Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Шанси на добрий врожай підвищуються!

Шанси на добрий врожай підвищуються!

Мелітопольські аграрії із задоволенням спостерігають за погодою в нашому регіоні у останні дні. Дощ а потім і сніг, сподіваються спеціалісти, значно покращать майбутній врожай озимини, яку посіяли на площі у 34.5 тисячі гектарів. Це на 122 відсотки більше ніж минулого року

 

Восени спостерігався дефіцит вологи, через що спостерігалися певні труднощі з розвитком рослин. Але тепла зима посприяла добрим сходам.

Рясні опади допомогли аграріям і ще в одній проблемі – боротьбі з гризунами. Через теплу погоду на полях спостерігалася справжня навала мишей, через що господарством доводилося по декілька разів їх труїти, аби не втратити майбутній врожай. Дощ позатоплював нори гризунів і це повинно вплинути на скорочення популяції шкідників. 

Серед культур, що були посіяні у Мелітопольському районі переважає озима пшениця – більше 30 тисяч гектарів.

Цікаво, що аграрії нашого краю разом з традиційними культурами вирощують в продовж року і такі, як, наприклад, рапс, соя або навіть коріандр. Свої правила у цьому диктує ринок збуту продукції.

Лідія Дяченко  не виключає, що в цьому році через погоду сільгоспроботи у полях можуть початися навіть наприкінці лютого. Доречі, такі прецеденти вже були у історії Мелітопольського району.