Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Троє пенсіонерів пікетували проти продажу землі

Троє пенсіонерів пікетували проти продажу землі

11-го лютого біля стін райдержадміністрації відбувся пікет проти закону про відкриття ринку землі, який зараз розглядається Верховною радою

 

Організатором пікету виступив мелітопольський пенсіонер Володимир Кириленко. Його підтримала спочатку одна жінка, а потім підійшов ще один чоловік. Організатор офіційно попередив райдержадміністрацію про акцію протесту, тому у призначений час до держустанови приїхало кілька представників поліції, вони пильнували за трьома пенсіонерами упродовж півгодини, поки тривав пікет.

 Володимир Кириленко (пенсіонер): «Я проти продажу землі. Уже було з Кучмою, нам видали ваучери за приватизацію заводів, і що – їх приватизували олігархи. Так буде і з землею».

 Лідія Максимівна (пенсіонерка): «Я проти продажу землі у такому вигляді. Треба не до Росії, чи Європи, а будувати Європу тут».

 Пенсіонери прийшли на пікет, не зважаючи на погану погоду, вони пожалкували, що на акцію прийшло усього троє людей.

 Анатолій Олександрович «Хочуть нас позбавити годувальниці. На місцях. Ось ви скаже, і газети, що прийшло троє людей. Значить інші – за? Ось якби тисячі прийшли, то там би у Верховній раді задумалися».

 З представників влади до пенсіонерів ніхто не вийшов, тому вони самі зайшли до райдержадміністрації та попрямували до недавно відкритої приймальні народного депутата України Володимира Крейденка.

 Свою позицію щодо закону про ринок землі учасники акції  висловили секретареві, яка працює у приймальні нардепа. Вона запропонували оформити протест пенсіонерів у вигляді пропозицій депутатові та пообіцяла передати їх Володимиру Крейденку найближчим часом.