Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Безробітних медиків усе більше

Безробітних медиків усе більше

Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості звітував про свою роботу. Наразі, серед тих, хто шукає роботу, зростає кількість звільнених медпрацівників. І січні їх було близько 40, а станом на 1 лютого – вже 73. І це не остаточна цифра. Центр зайнятості отримав інформацію про те, що готуються нові звільнення медпрацівників у зв’язку з реформою медицини

 

Олександр Темних (директор Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості): «У зв’язку з реформуванням медицини, отримали списки  про можливе звільнення, це сотні людей. Близько 40 людей сьогодні вже на обліку, а інших чекаємо з весни. Поки їх попередили, щоб були готові. Це будуть десятки людей. На жаль, допомогти їм влаштуватися за професією дуже складно».

 Згідно наданих підприємствами міста звітів, скорочення чисельності на лютий-березень 2020 року передбачається у «Мелітопольському міському пологовому будинку », «Мелітопольській станції екстреної швидкої медичної допомоги»,  «Мелітопольському дитячому санаторії», «Мелітопольському  протитуберкульозному диспансері», «Мелітопольському  центрі з профілактики та боротьби зі СНІДОМ », «Центрі первинної медико-санітарної допомоги». Яку роботу запропонувати звільненим медпрацівникам, у центрі зайнятості не знають, бо вакансій у сфері охорони здоров’я протягом останніх трьох років немає. Через відсутність потреби у медичних кадрах, медпрацівники ризикують втратити свою кваліфікацію.  Ймовірно, їм пропонуватимуть перенавчатися або займатися підприємництвом.