Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Робота у Мелітополі: хто шукає і які є вакансії

Робота у Мелітополі: хто шукає і які є вакансії

Ситуація на ринку праці у Мелітополі суттєво не відрізняється від минулого року за кількістю безробітних, але різниться за якісним складом людей, яким потрібна робота. Протягом січня 2020 року перебувало на обліку в міськрайонному центрі зайнятості 2842 чоловік, з них 1508 безробітних. Серед безробітних питома вага жінок складає 58 %, молоді віком до 35 років – 29 % ( 438 чол.), осіб старше 45 років – 43 %

Олександр Темних (директор Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості): «Якісно змінився склад, тому що звільнені люди за скороченням, чи через ліквідацію чи реорганізацію підприємств. Такі дані нам почали надходити ще влітку 2019-го року з заводів  Мелітопольський компресор. Гідросила МЗТГ, Управління статистики»

 Станом на 1-е лютого  на обліку у центрі зайнятості перебувають 73 медичних працівника, і протягом лютого-березня  їх кількість значно збільшиться. Вакансій у центрі зайнятості зараз 152 одиниці. Зараз у Мелітополі та Мелітопольському районі є попит на такі спеціальності, як вчитель, вихователь, енергетик, юрисконсульт, механік, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів,  дорожні робітники, вантажник, прибиральник територій, двірник. Чисельність  працевлаштованих за направленням служби зайнятості у січні 2020 року становить 327 чол.