Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В Мелітопольському районі сьогодні був сесійний день

В Мелітопольському районі сьогодні був сесійний день

Сьогодні відбулося засідання сорокової позачергової сесії Мелітопольської районної ради. На порядку денному було всього вісім питань, шість з яких – про внесення доповнень до переліку майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району, що готується до приватизації та про внесення доповнення до рішення районної ради «Про погодження зміни меж адміністративно-територіальної одиниці Мелітопольського району» - депутати проголосували пакетом

 

Окремо обранці заслухали ситуацію про продаж дитячого оздоровчого табору «Чайка» у селі Богатир. Наприкінці минулого року його виставили на аукціон, пройшов час покупець так і не знайшов і за умовами аукціону табір подешевшав удвічі.

Депутати підтримали пропозицію виступаючого та тимчасово зняли з продажу ДОТ «Чайка».

Наприкінці сесії обранці зачитали звернення до Офісу Президента України, Генерального прокурора та народних депутатів з Мелітополя з вимогою припинити оренду, а фактично продаж пасовищ, які ініціює управління держгеокадастру в Запорізькій області. Вигодонабувачем цього називають братів Гашенків – один з яких - Іван раніше працював начальником цієї структури та був наближеною особою  до колишнього губернатора Костянтина Бриля, а другий – Борис працює і зараз у обласному держгеокадастрі.

Нагадаємо, що ми висвітлювали цю тему на прикладі Астраханської сільради на початку лютого цього року. Селяни були в розпачі, бо переважна більшість з них виживає за рахунок тримання худоби. І якщо пасовища будуть розорані, то тих же корів або овець доведеться просто вирізати.  Тому місцеві мешканці готові навіть лягати під трактор, аби не дати знищити пасовища.

На сесії Мелітопольської районної ради депутати пристали на пропозицію свого колеги Павла Шкарупи оформити ситуацію не у вигляді звернення, а як заяву до суду. Це повинно автоматично запустити процес досудового розслідування і тоді є надія на те, що на проблему врешті-решт звернуть увагу високопосадовці і вона буде вирішена.