Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Улюбленці долі чи Сергія Мінька?

Улюбленці долі чи Сергія Мінька?

Майже мільярд гривень за останні роки мелітопольська мерія віддала двом особливим фірмам, які чомусь виграють майже всі великі тендери в нашому місті. На це в черговий раз звернули увагу обласні журналісти з видання «Наші гроші. Запоріжжя»

 

Так, відділ капітального будівництва Мелітопольської міської ради 10 лютого замовив ТОВ “АБЗ Промбуд” реконструкцію каналізаційного колектора вартістю 13,64 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Прозоро».

Зокрема мають замінити каналізаційний колектор та улаштувати дощоприймачі зливової каналізації, після робіт улаштувати нове дорожнє покриття, провести ремонт кишень, стоянки, тротуарів, бордюрів. Роботи мають проводити на колекторі, що розташовуэться на вул. Інтеркультурній – від просп. Богдана Хмельницького до вул. Олександра Невського.

Конкурентами переможця на тендері були ПП “Ремводпласт плюс” та ТОВ “Перша спеціалізована будівельна компанія” (остання запропонувала дорожчу пропозицію). ПП “Ремводпласт плюс” запропонувало нижчу ціну, однак його відхилили, оскільки фірма вказала, що буде замовляти асфальт у КП “Мелітопольский асфальтобетонний завод”. Втім, представники цього заводу повідомили тендерному комітету, що вказана фірма не зверталася до них щодо поставки асфальтобетонної суміші. Крім того, виробничі потужності заводу у серпні 2019 року передали в оренду ПП “Візіт-М”.

Варто додати, ТОВ “АБЗ Промбуд” також планують обрати переможцем і на тендері з реконструкції коллектора  на вул. Інтеркультурній – від вул. Воїнів-Інтернаціоналістів до просп. Богдана Хмельницького вартістю 12,8 млн грн. Конкурентами переможця були ті ж фірми, і дешевшу пропозицію ПП “Ремводпласт плюс” відхилили на тій же підставі.

ТОВ “АБЗ Промбуд” належить Ользі Гудзь, керує фірмою Сергій Колос. Останній також керував та володів ПП “АБЗ”, нині його частку переписано на Валерію Шульгу, яка у близьких выдносинах з його сином Кирилом Колосом. Ці дві фірми ТОВ “АБЗ Промбуд” та ПП “АБЗ” отримали 245 підрядів на 936 млн грн, левову частку від структур Мелітопольської міськради.

ТОВ “АБЗ Промбуд” на вказаних тендерах з реконструкції колекторів вказувало, що буде брати на субпідряд КП «Водоканал».

Поліція наприкінці 2017 року выдкривала кримінальне провадження за підозрою посадовців Мелітопольської міськради у замовленні ПП “АБЗ” низки підрядів на реконструкцію колекторів, де вагому частину робіт до цього вже виконало КП “Водоканал”. Останній рух у цьому провадженні, відповідно до судового реєстру, відбувся наприкінці 2018 року.