Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Літера С - склад замість скверу

Літера С - склад замість скверу

Район ринку на вулиці Героїв України є одним з найбільш заселених в Мелітополі

 

Тут багато будівель – житлових, торгівельних, а ось зелених зон катастрофічно не вистачає. І це дуже турбує місцевих мешканців, які вимушені цінувати кожен клаптик землі, де ростуть хоча б якісь дерева та кущі. Нажаль, проблеми одних мелітопольців зовсім не хвилюють інших городян, які у всьому звикли шукати свою вигоду.

У дворі багатоповерхових будинків номер 52 на вулиці Героїв України та №137 на вулиці Гетьманській, де загалом мешкає майже тисяча городян, ще на початку цього місяця був свій особистий імпровізований сквер з декількох дерев, який  полюбляли і дорослі і малеча. Але нещодавно комунальники повністю його знищили. Люди кажуть – заради бізнес-інтересів одного з місцевих депутатів з команди Сергія Мінька. Мовляв, прямісінько у дворі цей обранець вирішив побудувати склад будівельних матеріалів.

Мешканці відчувають себе ошуканими, бо перед виборами народних депутатів у Верховну Раду України їм пообіцяли не те що не чіпати зелені насадження, а навіть привести до ладу цю зону.

Вибори пройшли і можновладці дійсно взялися за цей клаптик землі. Тільки замість очікуваного скверу з лавочками тут вирішили розмістити склад.

Люди вимагають від місцевої влади висадити на місці спиляних дерев нові, інакше своє відношення до команди, яка керує зараз містом вони покажуть під час виборів. А вони – місцеві виборі – повинні відбутися вже цієї осені.