Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Намети для піару чи для допомоги?

Намети для піару чи для допомоги?

Мелітопольці розкритикували рішення місцевої влади встановити так звані консультаційні пункти у різних районах міста для того, аби вимірювати всім бажаючим температуру та роздавати медичні маски і рукавички

 

Пропагандисти Сергія Мінька  поспішили повідомити, що основний благодійний внесок у цю справу зробив народний депутат. І розмістили фото, на яких можна побачити біля наметів велике скупчення людей, що за елементарною логікою небезпечно під час пандемії.

У соцмережах такий крок чиновників порівняли з підкупом виборців, тільки не гречкою, а масками. Так, пенсіонер і активний громадянин Олексій Ніколаєнко вважає, м’яко кажучи, неправильним такій піар, що створює своєму шефу команда Сергія Мінька. І далі мовою оригіналу.

Скоро выборы, коронавирус скорее всего к тому времени пройдёт, но с ЛОХторатом, большая часть которого наверное останется в живых, уже сегодня начинают проводить работу.
Раздача масок, конечно же, дело благородное, но как бы не прикрывались эти "волонтёры" анонимностью, за ними торчат ушки Минько.

И если раздачу масок ещё можно как-то объяснить, то, как можно оправдать искусственное создание скопления людей для измерения им температуры?

Вы, панове, не благодетели, а преступники, "анонимные" вы наши, вы искусственно создаёте скопления людей, вы не маски раздаёте, вы пиаритесь на беде!
Но помните, всё тайное когда-нибудь становится явным…

Кінець цитати. Цікаво, що станом на сьогодні  в наметах вже немає ані медичних масок, ані рукавичок. Та й частини  наметів, наприклад, тієї, що розташовувалася  біля шахової школи, теж немає.   Інформаційний привід був створений, пропагандисти свою справу зробили, тому приділяти цьому і далі свою дорогоцінну увагу можновладцям, очевидно,  вже немає особливого бажання.